AKM Kahraman Makina Hoşgeldiniz

AKM Kahraman Makina

1964 yılında Aziz KABAKÇI tarafından 60 metre kapalı alanda kahraman torna atölyesi olarak kurulmuş olup, 1980 yılına kadar tarım ve tekstil sektöründe kullanılan çeşitli makineler ve makine-aksam parçalarını üretmiştir. 1984 yıllarının başında tekstil sektörünün gelişmesiyle beraber 2.kuşaktan Ali KABAKÇI ve Duran KABAKÇI kardeşler, tekstil sektöründe faaliyet gösteren dokuma, örgü, iplik ve boyahane fabrikalarının makine ihtiyaçlarına yönelik imalatına devam etmiştir. Her geçen gün o dönemin son teknolojisini kullanarak çözüm odaklı imalat gerçekleştirmeyi benimsemiş olan firmamız 2009 yılında AKM KAHRAMAN MAKİNA adıyla kurumsallaşmış ve tekstil sektöründe kullanılan, otomatik balyalama pres makineleri üretiminde marka haline gelmiştir. Ulusal markalar arasında yerini alan firmamız 3400 m2'lik yeni fabrikasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyon

Hidrolik presleme makinelerimizle, sektöründe öncü, yenilikçi, yüksek mühendislik kabiliyeti ve uzman kadromuzla, ürettiğimiz ürünleri tekstil sektöründeki sanayicilerimize kazandırarak, ülke ekonomisine fayda sağlamaktır.

Misyon

Tekstil makine imalatı sektöründe, tüm kanalları doğru bir şekilde kullanarak, imalattan teslime kadar müşteri beklentilerini en doğru şekilde karşılamak, teslim sonrası servis desteği ile de memnuniyeti en üst seviyede tutmaktır.